NOVE OBAVIJESTI ZA KANDIDATE: TESTIRANJE I INTERVJUI S KANDIDATIMA

Nakon pomnog uvida u dokumentaciju koju su dostavili kandidati za radna mjesta u Natječaju, objavljujemo popis pozvanih na testiranje i/ili intervju. Oni kandidati koji nisu pozvani nisu dostavili potpunu dokumentaciju ili ne udovoljavaju uvjetima prema vrsti ili stupnju školske spreme.

Intervju s kandidatima za radno mjesto nastavnice/nastavnika Zdravstvene njege – Utorak, 3. rujna, u 11 sati. Pozvani su: Mirela Jakopec, Tihana Katalenić, Adriana Bešlić i Kristina Hudler.

Testiranje za radna mjesta Tajnik/tajnica škole i Nastavnik/nastavnica Tjelesne i zdravstvene kulture - Utorak, 3. rujna, u 10 sati. Intervjui s najuspješnijima od 13 do 16 sati isti dan.

Za radno mjesto Tajnik/tajnica škole pozvani su na testiranje: Sandra Cikač, Marko Višak, Ana Plantak, Lana Brlek, Katarina Korpar, Nadan Plačko, Marija Jambrović, Andreja Ladika, Mateja Škvarić, Andrea Krajner, Ines Mošmondor, Irena Grozdek Sokolić i Ivana Lukavečki.

Za radno mjesto Nastavnik/nastavnica Tjelesne i zdravstvene kulture pozvani su: Lovro Lisjak, Hrvoje Žimbrek, Lovro Juzbašić, Domagoj Baričić, Andreja Komes, Valentina Balažinec, Maja Zorec, Anamarija Želimorski Pavić, Višnja Bunić, Bojan Jelenić, Boris Galić, Tina Šimek, Matija Roginek, Miroslav Mikec i Oto Rihtarić.

Intervju s kandidatima za radno mjesto Odgajatelj/odgajateljica u učeničkom domu u utorak, 3. rujna, u 17 sati. Pozvani su: Mirela Horvat, Anita Fabić, Igor Đurin, Ivana Damjanić, Petra Vuk, Nataša Narančić, Irena Furjan Peharda, Alenka Bošnjak i Tajana Jenkač.

objavio: Petar Rogina   datum: 3. 9. 2019.

« Studeni 2019 »